WESELA I SALA WESELNA W KONSTANCJI

Sala weselna "Konstancja" to miejsce, w którym na weselu przyjąć możemy do 140 osób przy stołach tradycyjnych oraz do 120 osób przy stołach okrągłych. Bezpośrednio z sali weselnej dostępny jest duży zadaszony taras oraz ogród z placem zabaw dla dzieci. W chatach grillowych zorganizować możemy posiłek weselny lub poprawinowy. Manager obecny podczas trwania przyjęcia oraz cała obsługa dołożą wszelkich starań aby Wasi najbliżsi zachowali w pamięci same wspaniałe wspomnienia.Kucharze, którzy na co dzień gotują w naszej restauracji, stworzą równie pyszne i pięknie podane dania na przyjęcie weselne. Tworząc menu wyjdziemy naprzeciwko oczekiwaniom Młodej Pary i ich najbliższych. W razie potrzeby dokonamy w naszych propozycjach niezbędne zmiany oraz dodamy do menu Wasze ulubione dania.
Po zabawie do rana Młoda Para odpocząć może w apartamencie z dużym łożem i wygodną wanną. Gości zainteresowanych noclegiem również zachęcamy do wybrania naszego hotelu.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście. Będzie dla nas przyjemnością oprowadzenie Państwa po obiekcie i przedstawienie oferty. W trakcie spotkania odpowiemy również na pojawiające się pytania.
W ogrodzie na Państwa życzenie możemy zorganizować ślub cywilny.
Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do kontaktu mailowego (adamobiady@interia.pl) lub telefonicznego (513-128-868) Ania.