O nas

Adam Obiady

Nasza Firma zajmuje się żywieniem zbiorowym. Od 12 lat działamy na rynku łódzkim z dużym powodzeniem i zadowolenie klientów.
Żywimy: budowy, biura, hurtownie,
 szkoły, pracowników fizycznych jak i umysłowych. Na Państwa życzenie przedstawimy rekomendacje od naszych kontrahentów.

Nie prowadzimy restauracji, posiłki gotujemy wyłącznie na zamówienie, na wynos. Nasze menu układane jest na 2 tygodnie do przodu i gwarantujemy, że przez ten czas żadne danie się nie powtórzy, co zapewnia wysoką jakość posiłków przygotowywanych codziennie ze świeżych produktów. Danego dnia produkujemy tylko jedno danie, nie ma wyboru dań, ale gwarantuje to Państwu, że obiad przygotowywany jest na bieżąco i jest on zawsze świeży.
Do tego wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt gastronomiczny.
Dostosowujemy się do potrzeb klientów i staramy się podawać wymiennie dodatek skrobiowy (kasza, ryż, ziemniaki, kluski)
w zależności od zamówień i potrzeb klientów.
Ważną zaleta naszych obiadów jest również fakt, iż surówka pakowana jest w oddzielny pojemnik i zawsze jest schłodzona (jesteśmy pierwszą firmą w Łodzi, która zaczęła pakować surówkę w oddzielny pojemnik) co powoduje, że obiad jest smaczniejszy. Gotowe dania pakujemy w jednorazowe pojemniki styropianowe oraz zbiorcze termosy co gwarantuje, że dostarczony posiłek jest gorący. Przygotowujemy również na zamówienie pracownicze śniadania i kolacje.
Posiadamy 4 auta dostawcze przeznaczone wyłącznie do rozwożenia Naszych obiadów, które od 10.30 do 15.00 krążą po Łodzi z dostawami, dlatego nie pobieramy żadnej opłaty za dostawę.